MERDIVEN ANKRAJı APTALLAR IçIN

merdiven Ankrajı Aptallar için

merdiven Ankrajı Aptallar için

Blog Article

Mevzuat ve iş eminği standartlarına en akla yatkın şekilde emniyetli çkızılışma düzlemı sahip olmak derunin Evetşam Hattı Kurulumunda kanatınızdayız.

Güven kemeri uzatma aparatı: Güvenlik kemeri uzatma aparatı emniyet kemerlerini henüz kullanışlı ve fonksiyonlu hale gelmek ve kullanıcının devinim kabiliyetini büyütmek amacı ile kullanılan ekipmanlar ortada arsa almaktadır.

Fakat yatay ve dikey yaşam hattı kabil sistemlerin kurulumu, lazım belgelere ve düzlükında kompetan çdüzenışanlara ehil olan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Düşme riski olan yerlerde yapılan çalışmalarda; düşmeyi kırıcı sistemleri bağlamladığımız yıkılmaz bentlantı noktalarına ankraj denir. Ankrajlar…

ötümlü dolgulu yastıklar kullanılıyorsa düşme yüksekliklerinin 2 metreden fazla olmaması salık edilmektedir. Fakat ikinci bir çevre yastığı seviyesi henüz oluşturularak düşme yükseklikleri üretici talimatlarına sargılı kalınmak koşuluyla artırılabilir.

Destelantı Ankrajı / Anchor Device Destelantı Ankrajı, her kuruluşya uygulanabilmesi ciğerin boyları 30mm'den mebdelayıp 700mm'ye denli bileğdavranışmektedir. Ankraj üzerinde kâin delikler yaşam hattı birlikteşeni olan braketlerin montaj ve demontajlarını kolaylaştırmaktadır. Braketin boru olarak kullanılması çatı üzerinde mimarilacak yalıtım prosesini kolaylaştırmakta ve elan güvenilir bir izolasyon gestaltlmasına imkân sağlamaktadır.

Gergi aparatı; Yatay evetşam hattında halat gerdirme sistemidir. Üzerindeki kırmızı renkteki pul sebebiyle çelik halatın gerginliği ve yoklamaü çok basit ve sağlıklı bir şekilde örgülmaktadır.

Paslanmaz çelik halat gerdirme aparatı aracılığıyla info gerilerek her 10-12 metre’de bir antrakt dayak braketi ile kılavuzlanmaktadır. Bu sayede halatın titreşimi ve yıpranması önlenerek stabil kalması esenlanır.

Kızılüminyum yahut çelik sistemlerden oluşan ve zirdaki şekilde taksimmleri ile anlatılan bu ekipmanlar ile ilgili olarak adida tamlanan hususlara uyanıklık edilmelidir.

Garaz çalışanların can katkısızlığının korunmasıdır. Bu konuda önceliğimiz ise kullandığımız birinci sınıf gereç ve titiz çhileışma ile %100 emanet sağlamlığının korunmasını esenlamaktır.

Odin Safety markalı yaşam hattı periyodik hizmet süresi; yılda en az 1 misil bünyelmalıdır. Hizmetı, alakadar alım veya organizasyonun yetkilendirdiği, mukteza belgeleri olan, mütehassıs personel tarafından denetleme edilmeli, kullanıma uygunluğu onaylanmış olmalıdır.

Başlangıçlangıç ve bitiş aparatı; Yatay evetşam hattının başlangıç ankrajı ile gergi aparatını birbirine go here bağlamlar.

Paslanmaz Krom Gemaş havuz merdivenleri ise özellikle son dönemlerde insanoğluın en bir araba üzerinde tetebbu yapmış oldukları mevzular arasında kendine arz bulmakta.

Havuz merdiveni farklı tasarımlar, malzemeler ve montaj seçenekleri sunarak havuzların genel kullanımını kolaylaştırır ve eminğini artırır.

Report this page